Konzultácia zdravej výživy

Zdravá výživa psíkov je niečo, čomu som sa začala venovať posledné roky, počas ktorých som mala možnosť naštudovať si najnovšie výskumy a poznatky venujúcej sa holistickej výžive. Som presvedčená o tom, že zdravou vyváženou stravou  tvojho psíka vieme predísť mnohým autoimunitným ochoreniam či alergiám.Celej ľudskej populácii je vštepované, že pre zdravie je dôležitá najmä čerstvosť a lokálnosť surovín. Len psom a mačkám je bežne odporúčané priemyselne spracované krmivo, ktoré je vraj vhodné pre všetkých, počas celého života zvieraťa odhliadnuc na jeho individualitu či pohybové nároky. 
Následkom sú časté návštevy veterinára, rozvoj alergií, intolerancií a autoimunitných chorôb. Alebo sa to dá aj inak?
Dohodni si individuálnu konzultáciu (45 min.) kde sa pozrieme na zdravotný stav tvojho psíka, preberieme čo by sme mohli zmeniť a nastaviť inak, a poradíme sa, ktorý typ stravy a pamlskov bude ten najvhodnejší. Ukážeme si, ako vieš porozumieť obalom na granuliach, a ako ťa už žiaden výrobca neprekabáti pekným obalom :)


 
Na individuálnej konzultácii preberieme zdravotný stav psíka, prípadné problémy
Pozrieme sa na aktuálne zloženie stravy tvojho psíka a povieme si čo sa dá robiť inak/lepšie pre to, aby jeho mikrobióm fungoval správne
Dozvieš sa ako porozumieť komplikovaným informáciam na obale výrobcov granúl, ako odhaliť nekvalitné krmivo a ktorým ingrediencám sa rozhodne vyhnúť :)