Podmienky vstupu do labkoškôlky


REZERVÁCIA ŠKÔLKY
Ak máš záujem o rezerváciu pre svojho labkoša v našej škôlke, rezervuj si  čo najskôr vyhovujúci termín buď na našej stránke alebo www.pamlskovo.reservio.com.
Pri zrušení rezervácie menej ako 24 hod alebo neoznámenie neprítomnosti psíka z iných ako zdravotných dôvodov sme nútení rátať tento vstup ako 100% storno, ktoré bude zaplatené ako bežný vstup pri ďaľšej návšteve.
Labkoškôlka ti je k dispozícii v pracovných dňoch PONDELOK AŽ PIATOK od 07:00 do 18:00.
Stráženie psíka pred 7:00 alebo po 18:00 je spoplatnené 7EUR/hod. a to za každú začatú hodinu po 18:00 alebo pred 7:00. Stráženie po 18:00 alebo pred 7:00 nie je dostupné každý deň, a preto je potrebné vopred si ho dohodnúť.
Stráženie psíka bez hygienických návykov alebo značkujúci psík: +2EUR/1 deň

AKÝCH PSÍKOV NEMÔŽEME DO ŠKÔLKY PRIJAŤ?

Do labkoškôlky akceptujeme len psíkov, ktorí nie sú agresívnej povahy, sú socializovaní a naučení základným hygienickým návykom a zvyknutí na prítomnosť ľudí a iných psíkov.  
Bohužiaľ nemôžeme akceptovať háravé fenky, ak majiteľ psíka túto skutočnosť zamlčí, je po zistení povinný okamžite si pre psiu slečnu prísť bez možnosti vrátenia peňazí za poplatok.
Bohužiaľ nemôžeme akceptovaťpsíkov agresívnej povahy či "reaktívnych" psíkov, ktorí reagujú neštandardne na nových ľudí, bežnú manipuláciu (napr.nasadenie obojka) či iných psíkov. Ak majiteľ psíka túto skutočnosť zamlčí, je po zistení povinný okamžite si pre psíka prísť bez možnosti vrátenia peňazí za poplatok.
Pri vstupe je potrebné nám zanechať havinov postroj/obojok s vodítkom a prípadnú stravu psíka, ak je zvyknutý cez deň jesť. 
Všetci štvornohí návštevníci sú povinní mať všetky platné všetky povinné očkovania proti infkekčným ochoreniam (parvoviróza, psinka, hepatitída, leptospiróza, parainfluenza).Očkovanie proti tzv. "kotercovému kašľu" musí byť staršie ako 14 dní pred návštevou.
Psíkov nad 20 kg sme schopní akceptovať len po predošlej dohode, prosím informujte sa u nás: objednavky@pamlskovo.com.


Pre bezpečnosť všetkých labkonávštevníkov prosíme ich pawrents, aby im zabezpečili dobre sadnúce kožené obojky či pevné postroje ešte pred návštevou labkoškôlky!!!Kvôli haukovskej bezpečnosti nie je možné prijať psíka s umelým, posúvajúcim sa obojkom, v opačnom prípade si vyhradzujeme možnosť okamžitého zrušenia stráženia, nakoľko haukovská bezpečnosť je prvoradá.


Všetky uvedené ceny sú odporúčané minimálne príspevky.
Výťažok z predaja vstupov ako aj pamlskov je použitý na aktivity občianskeho združenia Pamlskovo, O.Z.

Ďakujeme

Vytvoriť rezerváciu