Ahojte labkoši!Som Barbora, a celý život som vyrastala obklopená psíkmi. Viem, že každý psík je individuálna osobnosť, a potrebuje niečo iné. Niektorý sa rád hrá s ostatnými, iný zas potrebuje svoj kľud, či preferuje skôr spoločnosť ľudskú pred psou :) V našej psej škôlke sa o tvojho hauka nestará personál, ktorý často odbieha ku kávičke či koláčikom - so psíkmi trávim všetok čas ja, a neujde mi ani žiaden náznak nepohody psíka či psej reči, ktorá naznačuje možný problém. 
Mám vyštudovanú kynológiu, a tak sa môžeš spoľahnúť na to, že tvoj psík je celý deň so skúseným človekom so znalosťami psieho správania či základov veteriny. Náš rodinný projekt PAMLSKOVO je moja srdcovka, a snažím sa, aby bolo miestom, kam by som dala do škôlky svojho psíka aj ja :)
Okrem psíkovského správania sa venujem aj štúdiu psej výživy, preto ti aj v tejto oblasti viem poradiť, nasmerovať, na našich individuálnych konzultáciach.


Čo teda nájdeš v Pamlskove?

 
Individuálny prístup podľa potrieb psíka
Menší psí kolektív ( nie som zástancom toho, aby nám v priestore behalo 20 psov, ale skôr budem rada, keď každý z nich bude mať svoj komfort)
Profi dozor kvalifikovaného psieho kamoša :)
Vytvoriť rezerváciu